O blogu

Z tej strony Magda i Natalia. Razem od prawie roku staramy się recenzować daną książkę z dwóch punktów widzenia. Mowa tu o definicji "recenzji" według blogosfery - nic co można nazwać profesjonalną recenzją. Są to raczej nasze szczere opinie i przemyślenia dotyczące powieści. Nie zawsze udaje nam się wspólnie napisać wrażenia po skończeniu lektury (to trudne zadanie, by dwie osoby w mniej więcej tym samym czasie coś przeczytały), ale staramy się ich publikować jak najwięcej. Poza recenzjami pojawiają się tutaj tagi, tematyczne rankingi i inne posty okołoksiążkowe.

Znajdziesz nas na:
O nas

Nazywam się Magda - dokładnie mówiąc Magdalena, ale biada osobom, które zwracają się do mnie pełnym imieniem. Urodziłam się w 1996 roku i obecnie mieszkam w Warszawie. Do moich głównym zainteresowań zaliczają się książki, podróże, książki, grafika komputerowa, książki i w ostatnim czasie krawiectwo. Jednak to literatura jest ważną częścią mojego życia i z nią mam nadzieję związać moją przyszłość. Czytam różne gatunki książek - od biografii i kryminałów zaczynając, po romanse i erotyki kończąc. Jednak w ostatnim czasie najwięcej pochłaniam literatury młodzieżowej - Young Adult, New Adult czy fantastyki młodzieżowej. Uważam, że nie jest ważne co się czyta, o ile sprawia to przyjemność.

Znajdziesz mnie na:
* Lubimyczytac

Mam na imię Natalia i też urodziłam się w 1996 roku. Obecnie studiuję w Poznaniu. W wolnym czasie lubię oglądać seriale i czytać książki, choć teraz większą część mojej doby pochłaniają całki. Czytam odkąd pamiętam, ale niestety mój mózg nie przechował informacji o tym po jakie tytuły sięgałam jako dziecko. Teraz najchętniej czytam powieści obyczajowe, romanse i fantastykę młodzieżową. Ostatnio staram się wychodzić poza strefę komfortu i lepiej zapoznawać się z gatunkami, z którymi do tej pory nie miałam dużej styczności. Jestem typem osoby, która gdy zacznie jakąś powieść, to skończy ją choćby była koszmarna - czasami jest to miesiąc męczarni przeplatany innymi książkami, ale ostatecznie wychodzę z tej walki zwycięsko. Może jest to strata czasu i niepotrzebny ból, ale co jeśli po stu słabych stronach powieść zacznie być świetna?

Znajdziesz mnie na:
* Goodreads
* Lubimyczytac

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz